T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ÇANKAYA - Karataş Ortaokulu

Haberler

Kas

OKULUMUZ...

Kas

TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN...

Kas

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını düzenlenen etkinliklerle kutladık. İlkokul Ortaokul öğrencilerimizin hazırladığı velilerimizin de katıldığı törende şiirler okundu, tiyatral gösteriler ve oratoryo sergilendi

May

May

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Proje Şenliği büyük bir coşkuyla davetlilerimizin, velilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Nis

Nis

Okul Sağlığı ve Güvenliği Logosu ve Web Sitesi´ne https://okulsagligi.meb.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

Nis

20. Okullararası Tiyatro Şenliği

20. Okullararası Tiyatro Şenliği kapsamında Antoine de Saint Exupery´nin yazdığı Ali Poyrazoğlu´nun uyarladığı " Küçük Prens " adlı oyun öğrencilerimiz tarafından sahnelendi.

Nis

Mesleki Tanıtım ve Yöneltme Çalışmaları

Okulumuz 8/A sınıfında Sınıf Rehber Öğretmeni EmeL AYDIN GÜNDÜZ tarafından Mesleki Tanıtım ve Yöneltme Faaliyetleri kapsamında 8. sınıf öğrencilerine Ulusal Mesleki Bilgi sisteminden Meslek Ve Alan seçimi anketleri ile MAYBE anketleri doldurulmuştur. Velilerle birlikte öğrencilere Çankaya MEM´nün hazırladığı video ve sunu izlettirilmiştir.

Şbt

"Oyuncak Kumbaramız " Projesi kapsamında proje sorumlusu Tülay Kaygusuz´un rehberliğinde toplanan oyuncaklar Siirt´in Eruh ilçesine gönderildi.

Şbt

"Sanatla Öğreniyoruz" Projesi kapsamında proje sorumlusu Gülcan Kılınç´ın rehberliğinde velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte  Şinasi Sahnesinde " Gayri Resmi Hürrem" ve "Rumuz Goncagül " adlı oyunları izledik.

Şbt

Yerli Malı Haftasını düzenlenen etkinliklerle kutladık

Kas

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN´ın evsahipliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi´nde , 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen, Türkiye´nin 81 ilinden gelen öğretmenlerin katıldığı  programa, okulumuzu temsilen Armağan YEŞİLTEPE, Caner YAZICI ve Tülay KAYGUSUZ katılmışlardır.

Kas

10 Kasım Atatürk´ü Anma Günü Etkinlikleri çerçevesinde ilkokul öğrencilerimiz öğretmenleriyle birlikte Anıtkabir´i ziyaret etti.

Kas

Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intiklinin 78. yıl dönümünde Okulumuzda yapılan törenle anıldı.